Uvjerljiva pobjeda Bostona, Phila nadigrala Orlando

Toronto Raptors vs Boston Celtics 100:122

Jaylen Brown ubacio je 20 poena u pobjedi Celticsa, Jayson Tatum je imao 18. Celticsi u ovoj utakmici nisu imali nikako zaostatak i upisali su uvjerljivu pobjedu protiv Raptorsa. U jednom treunutku momčad je imal vodstvo i do 40 poena. Raptorsi su imali očajan dana, starteri su imali šut 36%, a za tri su šutirali 16%, pogodili su tri trice od 19 trica. Raptorsi su ove sezone uspjeli nadoknaditi ogroman zaostatak, kada su igrali protiv Mavsa, ali ovaj put bilo je previše i nije bilo spasa za njih u ovoj utakmici. Celticsi su treću četvrtinu pobijedili rezultatom 39:20 i Celticsi su lagano mogli privesti utakmicu kraju. rezultat ulaskom u četvrtu četvrtinu bio je 91:57, a u četvrtoj Raptorsi su ubacili 43 poena.

Philadelphia 76ers vs Orlando Magic 108:101

Tobias Harris predvodio je Philu s 23 poena i 15 skokova. Joel Embiid je imao također dobru utakmicu s 23 poena i 13 skokova. Phila je ovu utakmicu igrala bez Bena Simmonsa. Ključni dio za Philu bilo je 16 poena Embiida u drugom poluvremenu. U reketu je imao šut 7-10, ali izvan reketa šut mu je bio 0-8.Kod Orlanda najbolji je bio Evan Fournier koji je ubacio 22 poena, a Nikola Vučević je imao 21 poen i 12 skokova. Orlando je izgubio tri utakmice zaredom nakon što su počeli nastavak sezone s dvije pobjede zaredom. Igrali su bez Aarona Gordona koji se ozlijedio na utakmici protiv Toronto Raptorsa.

San Antonio Spurs vs Utah Jazz 119:111

San Antonio Spursi upisali su još jednu pobjedu, ovaj protiv Jazzera. Jakob Poeltl imao je 19 poena i deset skokova. Derrick White imao je 24 poena. Jordan Clarkson imao je 24 poena  klupe za Utah, a Tony Bradley imao je 15 poena i 11 skokova. Spursi su sada na desetom mjesecu Zapadne konferencije. Rudy Gobert nije igrao, Donovan Mitchell ima manju ozljedu, baš i kao Mike Conley. Clarkson je poslije utakmice rekao kako je pokušavao previše napraviti u ovoj utakmici jer su bili bez važnih igrača.

Memphis Grizzlies vs Oklahoma City Thunder 121:92

Brooklny Nets vs Sacramento Kings 119:106

New Orleans Pelicans vs Washington Wizards 118:107