Spursima pobjeda protiv Miamija, Nuggetsi ispustili vodstvo u četvrtoj četvrtini

Spursi su na domaćem parketu uspjeli nadigrati Miami, Nuggetsi su ispustili vodstvo u četvrtoj četvrtini unatoč odličnoj utakmici Nikole Jokića…

San Antonio Spurs vs Miami Heat 107:102

Patty Mills ubacio je 18 poena, DeMar DeRozan imao je 20. Spursi su ovom pobjedom prekinuli niz od dva poraza zaredom. Duncan Robinson promašio je tricu 10,2 sekunde prije kraja utakmice kada je Miami zaostajao 105:102. Nakon toga Miami je napravio prekršaj nad Marcom Belinellijem koji je pogodio oba slobodna bacanja i tako potvrdio pobjednika susreta. Bam Adebayo je imao 21 poena, 16 skokova i šest asistencija. Goran Dragić imao je 19 poena. Obje momčadi su bile šuterske raspoložene tijekom tri četvrtine, ali onda je u trećoj četvrtini završilo rezultatom 21:18 za Spurse.

Denver Nuggets vs Indiana Pacers 107:115

Domantas Sabonis imao je 22 poena, 15 skokova i deset asistencija. Ovo mu je prvi triple-double u karijeri. Doug McDermott je ubacio 18 od svoja 24 poena u četvrtoj četvrtini. Pacersi su uspjeli napraviti preokret u četvrtoj i doći do 28. pobjede. Nikola Jokić imao je 30 poena, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu Nuggetsa. Pacersima je ovo peta pobjeda zaredom. Dener je imao vodstvo većinu utakmice. Ali slobodna bacanja su promašili deset puta od 32 pokušaja, trica im je bila 3-23. Pacersi su imali 13-29 za tri. U četvrtoj četvrtini Pacersi su pobijedili 41:26.