Spursi pobijedili Rocketse nakon dva produžetka, Lakersi nadigrali Nuggetse

Lakersi su uspjeli pobijediti Nuggetse i spriječiti drugi poraz zaredom, Clippersi su nadigrali Blazerse, a Spursi su nakon dva produžetka pobijedili Rocketse.

Los Angeles Clippers vs Portland Trail Blazers 117:97

Los Angeles Clippersi i dalje pokušavaju pronaći pravi način za igru. Ali na tome putu oni upisuju pobjede iako još nemaju pravi identitet. U pobjedi protiv Blazersa klupa Clippersa imala je više poena nego starteri, 66:51. Montrezl Harrell imao je 26 poena, Paul George upisao je 25 poena. Odvojili su se u drugom poluvremenu i upisali us 13. pobjedu kod kuće. Kawhi Leonard imao je lošu večer, ubacio je samo 13 poena i imao je šut 3-15. Ali svejedno momčad je upisala laganu pobjedu. Kod Blazersa Hassan Whiteside imao je 18 poena i 13 skokova. Carmelo Anthony je imao devet poena i šest skokova. Utakmica je izjednačena nakon prvog poluvremena. Ali u drugom poluvremenu Clippersi su počeli igrati puno bolju obranu. Dopustili su samo 38 poena u drugom poluvremenu.

Denver Nuggets vs Los Angeles Lakers 96:105

Anthony Davis i LeBron James imali su po 25 poena u novoj pobjedi Lakersa. Davis je igrao ovu utakmicu iako je imao problema s gripom. Propustio je jutarnje pripreme prije utakmice i bio je upitan za utakmicu protiv Devner Nuggetsa. Lakersi su uspjeli zaustaviti Nikolu Jokića na samo 13 poena. Obje momčadi su imale poraz u posljednjoj utakmici i htjeli su se oporaviti. Ali Lakersi predvoeđni svojim zvijezdama upisali su devetu pobjedu na gostovanjima.

San Antonio Spurs vs Houston Rockets 135:133 (2OT)

Lonnie Walker IV imao je najbolju utakmicu u karijeri. Upisao je 28 poena i Spursi su uspjeli pobijediti unatoč tome što je James Harden imao 50 poena. Spursi su se uspjeli oporaviti od vodstva Rocketsa od deset razlike pred kraj utakmice. Rocketsi su imali i 22 poena prednosti u drugom poluvremenu. Bizaran trenutak dogodio se osam minuta prije kraja utakmice, kada su Rocketsi imali vodstvo 102:89. James Harden je išao sam na zakucavanje. Snažno je zakucao loptu u koš, a zbog te snage mrežica je s druge strane ušla u koš. Suci su rekli kako lopta nije prošla čisto kroz koš, ali nakon utakmice objavili su izjavu u kojoj su rekli kako su nakon pregleda vidjeli da je lopta čisto prošla kroz koš. No, Rocketsi su izgubili pravo pregleda nakon prvih 30 sekundi jer su se žalili sucima u tom vremenu, a nisu tražili pregled. Harden je rekao kako su prestali igrati i da su Spursi dobili na sampouzdanju. Spursi su došli do druge pobjede zaredom kod kuće.

New Orleans Pelicans vs Dallas Mavericsk 97:118

Luka Dončić upisao je 15 od ukupno 33 poena u trećoj četvrtini. Uhvatio je 18 skokova u samo 28 minuta. Ovo je osma pobjeda za Mavse u posljednjih devet utakmica. Mavsi ostvarili laganu pobjedu protiv Pelicansa. Seth Curry imao je 19 poena s klupe. Dallas je u četvrtoj četvrtini prelomio susret kad su ostvarili prednost 34:22. Kristaps Porzingis imao je problema s prekršajima pa je odigrao na kraju samo 18 minuta.

Toronto Raptors vs Miami Heat 110:121 (OT)

Washington Wizards vs Orlando Magic 120:127

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons 94:127