Rookie donio pobjedu Celticsima, 60 poena Bradley Beala

Miami Heat vs Boston Celtics 105:107

Rookie Payton Pritchard pomogao je Bostonu doći do šeste pobjede u sezoni nakon devet utakmica. Uspio je ubaciti posljednje poene dvije sekunde prije kraja utakmice za novu pobjedu Bostona. Celticsi su čak razmatrali i neigranje ove utakmice zbog sinoćnjih nereda u SAD-u u Washingtonu, ali ipak su izašli na parket. Jayson Tatum je ubacio 27 poena, dok je Jaylen Brown imao 21. Kod Miamija najbolji je bio Jimmy Butler s 26 poena. Što se tiče poena za pobjedu, Marcus Smart je promašio polaganje, ali tu je bio Pritchard koji je pospremio odbijanac i donio je pobjedu Celticsima.

Philadelphia 76ers vs Washington Wizards 141:136

Nevjerojatnu utakmicu imao je Bradley Beal, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu protiv Phile. Beal je imao 60 poena, ali Phila je upisala sedmu pobjedu u sezoni nakon osam utakmica. Beal je imao 57 poena nakon tri četvrtine, ali u četvrtoj je upisao samo tri. Joel Embiid s druge strane imao je 11 u četvrtoj četvrtini i tako je pomogao Phili zadržati prednost i upisati pobjedu. Seth Curry je imao šest trica zaredom u prvom poluvremenu i završio je utakmicu s 28 poena. Ben Simmons je imao 17 poena i 12 asistencija.

Phoenix Suns vs Toronto Raptors 123:115

U pobjedi nad Toronto Raptorsima, Sunsi su imali 21 pogođenu tricu. Devin Booker predvodio je momčad s 21 poenom. Ubacili su devet trica u prvom poluvremenu i još 12 u drugom poluvremenu. Jae Crowder predvodio je momčad sa šest ubačenih trica. Sunsi nastavljaju s dobrim predstavama još iz bubblea kada su pobijedili svih osam utakmicama. Nakon prvih osam utakmica ove sezone imaju omjer 6-2. Trener Sunsa Monty Williams bio je zadovoljan igrom Crowdera protiv Toronta. „On je jedan od igrača koji zna kako koristiti prostor i koji zna kako čitati obrane“, izjavio je Williams. Sunsi su završili utakmicu s tricom 21-40. Kod Raptorsa najraspoloženiji je bio Pascal Siakam s 32 poena. Ali Raptorsi su u problemima jer nakon sedam utakmica imaju omjer 1-6.

Indiana Pacers vs Houston Rockets 114:107

Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers 105:94

Atlanta Hawks vs Charlotte Hornets 94:102

New York Knicks vs Utah Jazz 112:100

Milwaukee Bucks vs Detroit Pistons 130:115

New Orleans Pelicans vs Oklahoma City Thunder 110:111

Golden State Warriors vs Los Angeles Clippers 101:108

Sacramento Kings vs Chicago Bulls 128:124