Rocketsi prekinuli niz pobjeda Celticsa, Zion odigrao dobru utakmicu

Zion Williamson odigrao je dobru utakmicu u pobjedi protiv Blazersa, Phila je upisala 25. pobjedu kod kuće, a Houston je prekinuo niz od sedam pobjeda zaredom Boston Celticsa…

Philadelphia 76ers vs Los Angeles Clippers 110:103

Josh Richardson je imao 17 od ukupno 21 poen u četvrtoj četvrtini. Pomogao je Sixersima doći do pobjede protiv Clippersa. Ben Simmons imao je 26 poena, 12 skokova i deset asistencija. Phila ima najbolji omjer kod kuće 25-2. Joel Embiid je također imao 26 poena. Kawhi Leonard imao je najviše poena kod Clippersa, ubacio je 30. Richardson je pogodio svoju treću tricu u četvrtinu 4:44 prije kraja utakmice i tada je Phila imala vodstvo 102:94. Nakon toga uspio je pogoditi polaganje uz prekršaj i vodstvo je bilo 11 razlike. Do kraja utakmice Clippersi nisu uspjeli napraviti preokret, nisu uspjeli približiti Phili. Clippersi na gostovanju imaju omjer 15-12.

New Orleans Pelicans vs Porltand Trail Blazers 138:117

Zion Williamson ubacio je 31 poen protiv Blazersa. To mu je prva utakmica u karijeri s 30+ poena. JJ Redick imao je 20 poena za Pelicanse, a oni su u prvom poluvremenu gubili i do 16 poena, a onda su u trećoj četvrtini preuzeli kontrolu i na kraju dominantno slavili. U trećoj četvrtini Pelicansi su nadigrali Blazerse rezultatom 41:21. Kod Portlanda najbolji je bio Damian Lillard koji je imao samo 20 poena.

Houston Rockets vs Boston Celtics 116:105

James Harden i Russell Westbrook u ovoj utakmici su imali zajendo 78 poena. Harden je ubacio 42, a Westbrook je imao 36 poena. Houston je prekinuo niz Celticsa od sedam pobjeda zaredom. Harden je imao osam skokova i sedam asistencija, a Westbrook je završio utakmicu s deset skokova i pet asistencija. Houston je u četvrtoj četvrtini imao seriju 15:2, a ta serija donijela im je vodstvo 116:98 dvije minute prije kraja. Tu su Rocketsi pobijedili ovu utakmicu. Boston je imao dvije izgubljene i nekoliko promašenih šuteva koji su dopustili Rocketsima iz neizvjesne utakmice doći do lagane pobjede. Na slobodnim bacanjima Rocketsi su imali 37-42, dok je Boston imao samo 20-25.

Washington Wizards vs Chicago Bulls 126:114

Oklahoma City Thunder vs San Antonio Spurs 106:114