Peta pobjeda za Sunse, Detroitu prvo slavlje u novoj sezoni

Detroit Pistons vs Boston Celtics 96:93

Jeremi Grant ubacio je 24 poena, dok je Derrick Rose imao 17 u prvoj pobjedi Pitsonsa ove sezone. Rookie Saddiq Bey dodao je 17 poena i sedam skokova. Pistonsi su imali četiri poraza zaredom na otvaranju sezone, a bez Blakea Griffina momčad je uspjela doći do prve pobjede u sezoni. Boston je postigao samo 12 poena u prvoj četvrtini. Pokušali su se vratiti u drugom poluvremenu, ali je Detroit uspio zadržati prednost. Jayson Tatum ubacio je 28 poena za Celticse, Jaylen Brown je imao 25, ali promašio je trice za izjednačenje. Boston nije postigao poena u posljednje 4:15 do kraja utakmice. Promašili su deset posljednjih šuteva.

Brooklyn Nets vs Atlanta Hawks 96:114

Atlanta Hawksi su jedna od najmlađih, ali jedna od najuzbuljivijih momčadi za gledanje u ovoj novoj sezoni. Prije dvije večeri ispustili su vodstvo u četvrtoj četvrtini protiv Brooklyn Netsa, ali sada su ipak imali cijelu utakmicu pod kontrolom. De’Andre Hunter ubacio je 23 poena u pobjedi Atlanta Hawksa. Atlanta je imala šest igrača koji su postigli dvoznamenkaste poene. Kevin Durant je imao 28 poena u ovoj utakmici, ali Hawksi su ipak odigrali kvalitetniju utakmicu i došli su do četvrte pobjede u pet utakmica.

Denver Nuggets vs Phoenix Suns 103:106

Sunsi ne planiraju stati. Upisali su još jednu pobjedu, petu u sezoni. Ovaj put u gostima protiv Denver Nuggetsa. Chris Paul pogodio je šut 7,3 sekunde prije kraja. Sunsi su sada na omjeru 5-1. Deandre Ayton ubacio je 22 poena i uhvatio je 11 skokova. Devin Booker imao je 22, a Paul 21. Sunsi su prije ovoga upisali pobjedu protiv Utah Jazza, a sada protiv Nuggetsa. Dvije pobjede protiv dvije prošlogodišnje playoff momčadi.

Charlotte Hornets vs Memphis Grizzlies 93:108

Dallas Mavericks vs Miami Heat 93:83

Milwaukee Bucks vs Chicago Bulls 126:96

Minnesota Timberwolves 109:130

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers 103:109

Utah Jazz vs Los Angeles Clippers  106:100

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers 98:123