Nova pobjeda Blazersa, Bucksi nadigrali Memphis

Portland Trail Blazers vs Sacramento Kings 123:119

Damian Lillard imao je 44 poena u pobjedi Blazersa protiv Kingsa. Uključujući deset poena zaredom pred kraj utakmice kada su Blazersi uspjeli preuzeti kontrolu nad susretom. Enes Kanter imao je 22 poena i 21 skok za Blazerse. Ovo im je bila treća pobjeda zaredom. CJ McCollum i Jusuf Nurkić nisu mogli odigrati cijeli susret zbog ozljeda.

Kod Kingsa najbolji je bio De’Aaron Fox s 32 poena i 12 asistencija uz osam skokova. Šest igrača Kingsa je imalo dvoznamenkaste brojke. „Imali smo problema sa skokovima. Ovo je bilo slično prošlim utakmicama, držali smo se, a onda smo na kraju napravili prave akcije“, izjavio je trener Blazersa Terry Stotts.

Memphis Grizzlies vs Milwaukee Bucks 111:112

Jrue Holiday pogodio je šut dvije sekunde prije kraja za pobjedu Bucksa protiv Memphisa. Rookie Memphisa Desmond Bane imao je priliku pogoditi šut za pobjedu, ali nije uspio pogoditi tricu. Bucksima je ovo šesta pobjeda u posljednjih sedam utakmica. Giannis Antetokounmpo predvodio je momčad s 26 poena, 11 skokova i osam asistencija. Krhis Middleton imao je 22 poena i deset skokova. Ja Morant je bio najbolji kod Memphisa s 35 poena, a od toga 28 je imao u drugom poluvremenu.

Mislim kako su naši igrači bili fenomenalni. Napad, obrana, sve je bilo dobro“, izjavio je Taylor Jenkins, trener Memphisa. „Nekoliko akcija nije prošlo za nas, ali ovo je bilo dobro iskustvo.“

Indiana Pacers vs Denver Nuggets 103:113

Michael Porter Jr. je imao 24 poena i 11 skokova. Nikola Jokić je imao 20 poena, 12 skokova i osam skokova. Jamal Murray dodao je 23 poena. Nuggetsi su preuzeli kontroli u drugoj četvrtini kada su pobijedili 33:23. Pacersi se poslije toga nisu mogli vratiti. Denver je nadigrao Indianu 14-6 u posljednjih pet i pol minuta utakmice. „Oni su došli i pogađali su sve. Bili su spremni“, rekao je Sabonis poslije utakmice.

Phoenix Suns vs Golden State Warriors 120:98

Phoenix Sunsi došli su do 16 pobjede u posljendjih 19 utakmica. Warriorsi su bili bez nekoliko glavnih igrača, Stephen Curry, Draymond Green i Kelly Oubre Jr. Svi su oni zbog ozljeda bili van ovog susreta.

Svi u našoj momčadi su umorani i trebami i psihički i fizički odmor“, izjavio je trener Warriorsa Steve Kerr. „Imamo igrače koji jedva čekaju otići kući i vidjeti obitelj. To će biti dobro za nas.“

Sedam igrača Sunsa je bilo u dvoznamenkstim brojkama što se tiče poena. Trener Sunsa je mogao odmoriti glavne igrače u četvrtoj četvrtini.

Boston Celtics vs Toronto Raptors 132:125

Washington Wizards vs Los Angeles Clippers 119:117

New York Knicks vs Detroit Pistons 114:104

New Orleans Pelicans vs Miami Heat 93:103

San Antonio Spurs vs Oklahoma City Thunder 102:107