Double-double Šarića, još jedna odlična utakmica Bojana Bogdanovića

Bojan Bogdanović odigrao je još jednu dobru utakmicu, u pobjedi protiv Kingsa ubacio je 30 poena. Dario Šarić je imao double-double. 13 poena, 11 skokova i pet asistencija. U laganojpobjedi Bucksa Dragan Bender je dobio priliku i odigrao je 21 minutu u kojoj je ubilježio šest poena, šut 2-7 i šest skokova…

Utah Jazz vs Sacramento Kings 123:101

Rudy Gobert imao je najviše poena ove sezone. Ubacio je 28 poena i uhvatio je 15 skokova u pobjedi Jazzera u gostima protiv Kingsa. Gobert je većinu svojih poena imao na zakucavanje, dok je Bojan Bogdanović imao šest trica i ukupno 30 poena. Već u prvoj četvrtini Utah je imala prednost od 16 poena. U trećoj četvrtini imali su ukupno prednost od 18 poena što im je osiguralo mirnu četvrtu četvrtinu. Trevor Ariza, Wenyen Gabriel i Caleb Swanigan nisu bili dio Kingsa jer su bili razmijenjeni u Portland.

Houston Rockets vs Los Angeles lakers 115:124

Los Angeles Lakersi su opet bili bez Anthonyja Davisa, ali nije bilo problema za njih da dođu do nove pobjede. LeBron James imao je 31 poena i 12 asistencija. Ovo je treći poraz zaredom za Rocketse koji su izgubili četiri od posljednjih pet susreta. Russell Westbrook je ubacio 35 poena, James Harden je imao 34. Kuzma je čuvao Westbrooka u drugom poluvremenu i dopustio mu je samo 13 poena. Lakersi su imali u četvrtoj četvrtini vodstvo od 16 poena razlike. Rocketsi su imali niz od 6:0 sedam minuta prije kraja, ali onda Lakersi opet postižu šest poena zaredom. Prekretnica za ovaj susret bila je treća četvrtina koju su Lakersi pobijedili 32:17.

Boston Celtics vs Phoenix Suns 119:123

Devin Booker u pobjedi Sunsa imao je 39 poena, deset skokova i devet asistencija. Sunsi su uspjeli pobijediti unatoč tome što je Marcus Smart imao rekord momčadi 11 pogođenih trica. Deandre Ayton ubacio je 26 poena i uhvatio je 15 skokova. Smart je imao 11-22 za tri i završio je utakicu s rekordom karijere 37 poena. On je 11. igrač u povijesti koji je ubacio minimalno 11 trica. Bookeru je nedostajala samo jedna asistencija da dođe do prvog triple-doublea u karijeri. Celticsi su igrali bez Kembe Walkera i Jaylena Browna.

New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers 130:133

Los Angeles Clippersi dopustili su 80 poena u prvom poluvremenu. Doc Rivers je bio nezadovoljan tom predstavom, ali momčad je odigrala vrhunsku četvrtu četvrtinu u kojoj su se vratili i preokrenuli i na kraju pobijedili. Kawhi je ubacio 39 poena. Lou Williams imao je 14 od 32 poena u dominantnoj četvrtoj četvrtini. Clippersi su nadigrali Pelicanse 31:20 u četvrtoj četvrtini. Williams je pogodio tricu 31,6 sekundi prije kraja utakmice kada su imali prednost 130:127. Ta trica prelomila je susret Clippersa i Pelicansa.

Oklahoma City Thunder vs Portland Trail Blazers 119:106

Oklahoma nastavlja s dobrim predstavama. Chris Paul je imao 21 poen od ukupno 30 u pobjedi Thundera protiv Blazersa. Shai Gilgeous-Alexander ubacio je 22 poena i uhvatio je deset skokova. Thunderi su ovaj put na poluvremenu imali vodstvo 64:57, za razliku od prošlih pobjeda gdje su redovno zaostajali na poluvremenu. U drugom poluvremenu igrali su još bolje i na kraju pobijedili s 13 poena razlike. za Thundere je ovo 14. pobjeda kod kuće, 24. u sezoni uz devet poraza kod kuće i 19 ukupno u sezoni.

Brooklyn Nets vs Milwaukee Bucks 97:117

Atlanta Hawks vs Detroit Pistons 103:136

New York Knicks vs Philadelphia 76ers 87:90

Chicago Bulls vs Cleveland Cavaliers 118:116

Minnesota Timberwolves vs Toronto Raptors 112:122

Golden State Warriors vs Orlando Magic 109:95