Blake Griffin: “Nismo dovoljno borbeni”

Detroit Pistonsi ne izgledaju dobro na početku sezone. Od 19 odigranih utakmica ove sezone, oni su izgubili 13 utakmica. Zvijezda Pistonsa Blake Griffin rekao je kako Pistonsima nedostaje borbenosti. Pistonsi koji imaju omjer 6-13 i vodstvo od osam poena pet minuta prije utakmice izgubili su susret serijom 15:4.

Sada nismo pokazali nikakvu volju da uradimo prave stvari za pobjedu“, rekao je Griffin novinarima nakon poraza protiv Charlotte Hornetsa rezultatom 110:107. „Mislim kako je ovdje sjajno nakon pobjede, volimo pobjede, ali ne volimo se boriti. Nećemo na ovaj način do pobjeda.“

Pistonsi su trenutno na 11. mjestu u Istočnoj konferenciji s omjer 6-13. Blake Griffin ove sezone ima 19,7 poena u sedam odigranih utakmica.

Imao je problema s ozljedom i zbog toga je propustio početak sezone, ali ni nakon njegovog povratka Pistonsi nisu proigrali. Nadaju se kako će u nastavku sezone, ako ne bude problema s ozljedama Pistonsi podići svoju razinu igre.