Babo beretta jelene rešeta: Trojka Bogdanovića iz svih uglova

Sjajna završnica sinoć s Babom u glavnoj ulozi! Milwaukee Bucksi su bili očajni u prvom poluvremenu. Postigli su samo 35 poena, šut su imali 21,7% protiv obrane Utah Jazza. Zaostajali su 20 poena u prvom poluvremenu.

Ali u drugom poluvremenu predvodio ih je tko drugi nego Giannis Antetokounmpo. On je imao 28 poena u drugom poluvremenu i Bucksi su uspjeli izjednačiti utakmicu. Osam sekundi prije kraja utakmice Khris Middleton pogodio je slobodno bacanje za izjednačenje rezultata, 100:100.

Nakon toga Bojan Bogdanović je riješio utakmicu.

Joe Ingles je dodao loptu sa strane, a Bogdanović je pogodio šut iz kuta. Jazzeri su mogli početi slaviti. Bogdanović je završio utakmicu s 33 poena. Šut je imao 9-19, pogodio je pet trica. Mike Conley imao je 20 poena, šut 7-15. Sada Utah ima omjer 6-3. Antetokounmpo imao je 30 poena, 13 skokova.