Težak poraz Clippersa, uvjerljiva pobjeda Lakersa

Los Angeles Clippers vs Dallas Mavericks 73:124

Luka Dončić imao je 24 poena, a Dallas Mavericksi su imali 50 poena prednosti na poluvremenu što je NBA rekord. Josh Richardson je imao 21 poena, a Tim Hardaway Jr. ubacio je 18 poena. Clippersi su zaostajali na poluvremnu 77:27. “Bila je ovo teška utakmica. Preuzimam potpunu odgovornost, bit ćemo spremni”, izjavio je George nakon utakmice. Trener Dallasa izjavio je kako je sretan što je njegova momčad i dalje igrala dobro u drugom poluvremenu. U četvrtoj četvrtoj četvrtini momčadi su igrale s rezervama.

Indiana Pacers vs Boston Celtics 108:107

Indiana Pacersi su uspjeli izvući pobjedu u posljednjim sekundama protiv Boston Celticsa. Za Indianu ovo je treća pobjeda u sezoni u isto toliko utakmica, dok je u trećoj utakmici Bostonu ovo drugi poraz. Malcolm Brogodon predvodio je Pacerse s 25 poena, a T.J. Warren imao je 17 poena. Pacersi su prvi put na omjeru 3-0 na početku sezone od 2013.-14.

Charlotte Hornets vs Brooklyn Nets 106:104

Gordon Hayward predvodio je Hornetse s 28 poena, sedam asistencija i šest skokova. Ovo je za Netse prvi poraz u sezoni. Hayward je imao šut 12-20. Terry Rozier je imao 19 poena, dva slobodna bacanja pred kraj utakmice koja su pomogla Hornetsima doći do prve pobjede u sezoni. Kevin Durant je imao 29 poena, a Kyrie Irving 25, no to nije bilo dovoljno za pobjedu.

Los Angeles Lakers vs Minnesota Timberwolves 127:91

Novu uvjerljivu pobjedu upisali su Los Angeles Lakersi, ovaj put protiv Minnesota Timberwolvesa. Kyle Kuzma koji je nedavno potpisao produženje ugovora odigrao je sjajnu utakmicu s 20 poena. Imao je tri trice zaredom na početku utakmice u pobjedi Lakersi. Lakersi su u prvoj četvrtini imali prednost od 17 poena. Poslije toga Minnesota nije mogla napraviti ništa za nekakav priključak, neku su u drugom poluvremnu pali u još veći minus.